0

יחידות עיבוי אוויר ממוקמות לרוב על גגות מבנים ובאזורים הפתוחים לחלל האוויר החיצוני. כאשר סוללת העיבוי ממוקמת באזור הקרוב לים או באזורי תעשייה בסמוך לארובות מפעלים הפולטות אוויר מלחי וקורוזיבי הסוללה עלולה להתכסות בשכבת מלחים ואבנית המשבשת את זרימת האויר דרכה, משמשת כשכבת בידוד, פוגעת בתהליך החלפת החום וגורמת לירידה משמעותית בתפוקתה. 

soleloteboy

חברת גור טכנולוגיות מבצעת עבודות ניקוי בסוללות עיבוי לצורך הורדת שכבת האבנית והמלחים ללא גרימת נזק לעלי האלומיניום העדינים של היחידה.

תהליך הסרת שיכבת אבנית  או מלחים הנוצרת על שטח פני סוללת העיבוי  אינו פשוט ומובן מאילו בכלל. לצורך פינוי מוצלח של משקעים קשים כדוגמת משקעי קלציום קרבונט (אבנית) ומלחים יש צורך לבצע שימוש בתכשירי ניקוי על בסיס חומצי. שימוש בחומצות שינן מתאימות לניקוי סוללות יגרום לפגיעה קשה והמסה של עלי האלומניום העדינים תוך שניות אחדות

תאור השירות

חברת גור טכנולוגיות פתחה במהלך 35 שנות פעילותה מגוון רחב של מוצרים המתאימים לבצוע עבודות ניקוי כימי בהתזה לצורך ניקוי סוללות קירור ומיזוג אוויר מכל סוגי המשקעים אשר נוצרים על גבי שטח פני הסוללה וזאת ללא כל גרימת נזר לעלי האלומניום העדינים ושאר חומרי המבנה של היחידה.

טכנאי החברה עברו תהליך הכשרה ארוך לצורך לימוד המקצוע והם מוסמכים לביצוע עבודות גובה, שימוש במתקני הרמה ובמות הרמה לצורך ניקוי כל סוללה בכל מקום בו היא ממוקמת.

ניקוי סוללת עיבוי אוויר - תמונות לפני הניקוי ולאחר הניקוי

NarCoilProcessD

 NarCoilProcessE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תמונות מאתרים

תמונות מתהליכי ניקוי של מעבי אוויר

 

סרטונים

 

  

בין לקוחותינו: