0

חברת גור טכנולוגיות מתמחה שנים רבות בביצוע עבודות ניקוי מקצועיות של סוללות איוד וסוללות מים קרים ביחידות טיפול אוויר מרכזיות - יטא"ת.במהלך השנים צברנו ניסיון וידע רב המאפשרים פתרון בעיות מורכבות בכל סוגי הסוללות, בכל הגדלים כולל סוללות הממוקמות במקומות בנקודות בעלי גישה קשה תוך שימוש בציוד הצזה מקצועי המאפשר גישה לסוללות הקשות ביותר לניקוי.

yataחברת גור טכנולוגיות מתמחה שנים רבות בביצוע עבודות ניקוי מקצועיות של סוללות ביחידות שונות במערכות מיזוג אוויר וקירור.במהלך השנים צברנו ניסיון וידע רב המאפשרים פתרון בעיות מורכבות - כמו - טיפול בסוללות סתומות ומלוכלכות ממשקעים רבים. משקעים הנצמדים ליחידה וסותמים אותה, פוגעים בתפקודה ומורידים משמעותית את כמויות האוויר הנפלטות ממנה.

תאור השירות

טכנאי חברת גור טכנולוגיות עושים בעבודתם שימוש במגוון המוצרים הרחב שפיתחה החברה. אנו בוחרים את המוצרים המתאימים ביותר לצורך ניקוי איכותי וממוקד של המשקעים הפוגעים בתהליך החלפת החום, ללא פגיעה במתכות היחידה -  גם בסוללות הממוקמות במקומות בעיתיים ביותר לגישה וניקוי. כל טכנאי החברה עברו תהליך הכשרה  ארוך לצורך לימוד המקצוע והם מוסמכים לביצוע עבודות גובה, שימוש במתקני הרמה ובמות הרמה לצורך ניקוי כל סוללה בכל מקום בו היא ממוקמת.

 

סוללת קירור במפעל ייצור מזון - לפני הניקוי ולאחר הניקוי

25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תמונות מאתרים

 בתמונה: ניקוי סוללת איוד גדולה של מרכז קניות גדול


בתמונה: ניקוי יחידת טיפול אוויר מרכזית של מפעל ייצור פלסטיקה

בתמונה: ניקוי יחידת פיזור אוויר מברזל עם אמוניה במרכז לוגיסטי להפצת מזון

 

אתרים בהם בוצע ניקוי כימי בהתזה של סוללות קרות ביחידות טיפול אוויר

 

 

 

סרטונים

 

סרטון המדגים את תהליך ניקוי כימי בהתזה של סוללת איוד גדולה  ואיכות פעולת ההקצפה לצורך הוצעת משקעים מעומקה של הסוללה

סרטון המדגים עבודות ניקוי כימי בהתזה של סוללת איוד גדולה במפעל פלסטיקה

 

סרטון המדגים את פעולת הניקוי של סוללות טיפול אוויר גדולות מאוד תוך שימוש במשאבות התזה ייחודיות לניקוי סוללות ותכשיר הגאב-קויל אשר מקציף את כל המשקעים מעומקה של הסוללה כלפי חוץ 

 

 

בין לקוחותינו: