0

 לחברת גור טכנולוגיות ניקוי מערכות תרמיות ניסיון של מעל ל-30 שנים עבודות ניקוי כימי וניקוי מכני בהברשה של צינורות החלפת חום במערכות עיבוי ואיוד מסוג תרמיל וצינורות. תהליך הניקוי המכני מבוצע לרוב לאחר סיומו של הניקוי הכימי לצורך שטיפה של כל המשקעים הרכים ותוצרי הריאקציה שנשארו בצינורות המעבה בסיום התהליך הכימי – משקעים אותם לא ניתן לפרק בתהליך כימי כגון חול, בוץ ותוצרי הריאקציה הכימית.

10תהליך הניקוי המכני של צינורות העיבוי הוכח כבעל חשיבות רבה לשיפור תפקוד היחידה ויצרני יחידות עיבוי מים הגדולים בעולם כמו TRANE, CARRIER, YORK ועוד מציינים את חשיבות ביצוע תהליך הניקוי המכאני בהברשה בסיום כל ניקוי כימי שמבוצע במעבים אותם ייצרו.

תאור השירות

המאיידים בהם זורמים המים בתוך צינורות החלפת החום במעגל סגור לא אמורים להיווצר משקעי אבנית (קלציום קרבונט) אך במידה וקיים לכלוך במי הסחרור בנכנס למערכת בזמן הקמתה, במהלך ביצוע תיקונים או בכל דרך אחרת, בסבירות גבוהה כי עם חלוף השנים הלכלוך ישקע בצינורות האיוד שכן המאייד מהווה מעין מלכודת בשל העובדה כי לרוב ימוקם בתחתית המערכת וצינורות המאייד מהווים מקום "אידיאלי" ללכלוך המסתובב במערכת לעצר לשקוע. במצבים אילו פתיחה של מכסי המאייד והברשה כל צינורות היחידה מהווים פתרון מצוין לפינוי כל המשקעים שנוצרו ולהשבת היחידה לתפוקה מלאה.

לחברת גור טכנולוגיות ניסיון עשיר בניקוי מעבי מים ומאיידים של כל היצרנים המובילים בשוק. לצורך ביצוע הניקוי המכאני טכנאי החברה עושים שימוש בציוד ייחודי הכולל מברשת המסתובבת במהירות גבוהה בשילוב לחץ מים לפינוי והוצאת כל המשקים הרכים שנותרו ושקעו בצינורות היחידה במהירות, ביעילות ובאופן בטון לחלוטין לכל סוגי הצינורת.

 תמונות הממחישות את איכות הניקוי המתקבלת לאחר הברשה מכנית של צינורות החלפת החום 

8

 7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תמונות מאתרים

 ניקוי מכני בהברשה של מחליף חום מסוג Shell & Tubes בתפוקה 2,500 טון קירור

סרטונים

 

סירטונים הממחישים את תהליך הניקוי המכאני וכמויות המשקעים הנפלטות החוצה מהמערכת

 

שימוש במערכות הברשה ייחודיות לצורך ניקוי איכותי של כמות גדולה של צינורות החלפת חום

  

בין לקוחותינו: