0

חברת גור טכנולוגיות מתמחה בניקוי מחליפי חום פלטות (לוחות). מומחיותנו מאפשרת טיפול בטוח ואיכותי בבעיה הקיימת במחליפי חום פלטות העשויים מנירוסטה וטיטניום. הבעיה הנפוצה ביותר הינה היווצרותם של משקעים בשטחי החלפת החום ובעיקר היווצרות שכבת אבנית (משקעי קלציום קרבונט). משקעים הקיימים במעגל הפתוח (המים הבאים ממגדל הקירור או במעגל הספקה לצרכנים) יוצרים אבנית השוקעת על הפלטות ויוצרת שכבת בידוד הפוגעת בתהליך החלפת החום, מגבירה את צריכת האנרגיה וגורמת לבלאי מואץ של חלקי המערכת

pirukveharkavaplatot

קיימים מקרים בהם פרוק של מחליף החום ובצוע טיפול פרטני לכל פלטת החלפת חום נדרש בשל הווצרות כמות גדולה של משקעים אשר חסמה את מעבר המים לחלוטין. במקרים אלו ביצוע ניקוי כימי בסחרור עשוי שלא ללפנות את המשקעים מתוך שטחי החלפת החום.

 

תאור השירות

פרוק לצורך טיפול וניקוי של מחליף חום פלטות / לוחות דורש ניסיון ומיומנות גבוהה. טיפול שאינו מקצועי וזהיר עלול לגרום נזק בלתי הפיך ללוחות החלפת החום אשר ידרוש את החלפתם ביחידות חדשות בעלות גבוהה מאוד וזמן השבתה ארוך של המערכת.


חברת גור טכנולוגיות פיתחה שיטות עבודה ייחודיות ותכשירי ניקוי ייחודיים אשר מותאמים לשימוש בפלטות החלפת חום מנרוסטה ומטיטניום. אנו משתמשים אך ורק בתכשריים יחודיים המכילים חומצות מרוסנות עם אינהיביטורים ייחודיים השומרים על חולות החלפת החום ומונעים פגיעה בכל מתכות המבנה ומבצעים תהליך פסיבצייה ייחודי אשר מביא את הנירוסטה למצב כפי שיצאה ממפעל היצור. (שימוש בחומרים שאינם מותאמים למתכות המבנה של מערכות החלפת חום עשויים לגרום נזקים גדולים תוך זמן קצר מאוד שיחייבו השתקה של היחידה והחלפת כל הפלטות בעלות גבוהה ביותר).

תמונות המתארות את לוחות החלפת החום לפני ואחרי תהליך הניקוי והפסיבציה

4

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חברת גור טכנולוגיות מבצעת טיפולים למחליפי חום פלטות בשני אופנים:

ניקוי כימי בסחרור באמצעות ערכת סחרור ניידת הממוקמת באתר הלקוח,

ו/או

ניקוי על ידי פרוק של מחליף החום וטבילה של כל פלטות הנירוסטה בבריכה של תכשיר ניקוי עד להסרה מוחלטת של כל המשקעים. בסיום הטיפול מרכבות כל פלטות החלפת החום למקומן והיחידה חוזרת לתפקוד מלא. כל עבודות הטיפול מבוצעות באתר הלקוח ותוך חיסכון בזמן והחזרת המערכת לפעילות מלאה תוך זמן קצר ביותר.

תמונות מאתרים

תהליך פרוק של מחליף חום פלטות לצורך ניקוי ופסיווציה של שיטחי החלפת החום

תהליך פרוק, ניקוי והרכבה של מחליף חום פלטות לצורך ניקוי ופסיווציה של שיטחי החלפת החום

סרטונים

סירטון תהליך ניקוי מחליף חום פלטות בסחרור באמצעות משאבת סחרור ניידת -

ניתן להבחין בריאקציה הכימית הנוצרת מפרוק משקעי האבנית 

 

 

בין לקוחותינו: