0

פאוור-קלין™ לניקוי וחיטוי סוללות איוד בפעולה אחת

פרטי מוצר

פאוור-קלין™ מבית היוצר של גור טכנולוגיות – הנו מוצר המכיל שילוב חדשני של דטרגנטים מרוכזים, עם ביוצידיים ייחודיים. פאוור-קלין™ פותח למטרת ביצוע עבודת ניקוי וחיטוי תקופתי של סוללות איוד במערכות מיזוג אוויר. פאוור-קלין™ הוא אידיאלי לטיפול בסול...

פאוור-קלין™ מבית היוצר של גור טכנולוגיות – הנו מוצר המכיל שילוב חדשני של דטרגנטים מרוכזים, עם ביוצידיים ייחודיים. פאוור-קלין™ פותח למטרת ביצוע עבודת ניקוי וחיטוי תקופתי של סוללות איוד במערכות מיזוג אוויר.

פאוור-קלין™ הוא אידיאלי לטיפול בסוללות הממוקמות באזורים בהם הגישה למערכת המיזוג בעייתית ולמקומות בהם לא ניתן לשטוף את הסוללה עם מים בסיום הטיפול בשל החשש לגרימת נזק לציוד הממוקם בקרבת היחידה.

פאוור-קלין™ הינו מוצר בטוח לחלוטין לכל מתכות המבנה של היחידה ולא יגרום נזק לסוללת היחידה ולמבצע העבודה.

פאוור-קלין™ הנו מוצר מקצועי, ידידותי למשתמש שפותח למטרת ניקוי תקופתי ולמניעת היווצרות חיידקים ועובש על גבי סוללות מיזוג אוויר והקירור, אשר גורמים לריחות לא נעימים ופוגעים באיכות האוויר בחלל החדר. שימוש קבוע ומושכל בתכשיר ימנע היווצרותם של בקטריות ומשקעים על גבי הסוללות וישמור על תפוקה מקסימאלית לאורך כל חיי המערכת.

אחד מיתרונותיו הבולטים של תכשיר פאוור-קלין™ הוא - שבסיום הטיפול ביחידה לא נדרשת שטיפה יסודית של הסוללה עם מים. הפעלת היחידה בסיום הניקוי תגרום לכך שהמשקעים שהוסרו בתהליך הניקוי יגיעו למגש הניקוז, ומשם - דרך צינור הניקוז – יישטפו החוצה. יתרון זה מאפשר ביצוע טיפול של ניקוי וחיטוי סוללות הממוקמות באזורים בעייתיים לעבודה (כמו בתוך תקרות אקוסטיות שמתחתן ציוד יקר ערך, שטיחים או פרקט) אשר אינם מאפשרים שטיפה במים בסיום הטיפול בשל החשש לגרימת נזק .

הנחיות לשימוש

1. יש לקרוא היטב את הוראות השימוש המופיעות בגיליון הבטיחות MSDS של המוצר.

2. יש לכבות את מערכת המיזוג לפני השימוש בפאוור-קלין™ ולהוציא את המסננים (במידה וקיימים) אותם יש לשטוף באופן יסודי במים ולייבש.

3. יש להתיז פאוור-קלין™ על גבי הסוללה באמצעות מרסס חשמלי או ידני המותאם לביצוע עבודות ניקוי סוללות ומאפשר גישה נוחה לכל חלקי הסוללה.

4. יש להתיז פאוור-קלין™ מחלקה העליון של הסוללה לכיוון מטה תוך כיסוי כל שטח פני הסוללה.

5. יש הניח לפאוור-קלין™ להישאר במגע עם המשטחים המלוכלכים למשך 5-10 דקות.

6. יש לחזור על פעולות 3-5 מספר פעמים - בהתאם לצורך - עד שכל פני שטח הסוללה נקיים משאריות הלכלוך.

7. יש להחזיר את המסננים הנקיים למקומם ולהפעיל את יחידת המיזוג על קירור מקסימאלי למשך 4 שעות לפחות.

8. בסיום השימוש, יש לשטוף היטב את המרסס וציוד העבודה.

• בסיום הניקוי מומלץ לבצע חיטוי של הסוללות באמצעות קלין-אייר™ בכדי למנוע התפתחות עובש ובקטריות - בכך תישמר רמת-איכות-אוויר-גבוהה לאורך זמן.

• מומלץ להניח טבליית פאן-קלין™ במגש קליטת הנוזלים בכדי למנוע היווצרות עתידית של עובש, מרבצי חיידקים וחלודה הסותמים את הניקוז ומורידים את איכות האוויר.

• בקבוק  1      ק"ג
• גלון      4      ליטר
• מיכל     30    ק"ג
• חבית    60    ק"ג
• חבית    200  ק"ג

בין לקוחותינו: