0

קלין-אייר-לרכב™ לחיטוי המזגן ברכב

פרטי מוצר

*** זמנית לא קיים במלאי *** *** ניתן לרכוש קלין-אייר™ רגיל לשימוש ברכב *** קלין-אייר-לרכב™ תכשיר חדשני וניקוי וחיטוי מזגנים ותעלות האוורור של מערכת המיזוג בכל סוגי הרכבים מהיפתחותן של בקטריות, חיידקים הגורמים ריחות לא נעימים הנפלטים מהמזגן בזמן הפעלת...

*** זמנית לא קיים במלאי ***

*** ניתן לרכוש קלין-אייר™ רגיל לשימוש ברכב ***

קלין-אייר-לרכב™ תכשיר חדשני וניקוי וחיטוי מזגנים ותעלות האוורור של מערכת המיזוג בכל סוגי הרכבים מהיפתחותן של בקטריות, חיידקים הגורמים ריחות לא נעימים הנפלטים מהמזגן בזמן הפעלתו.

קלין-אייר לרכב™ הינו תכשיר חדשני לחיטוי מזגן הרכב ותעלות האוורור מהתפתחות של עובש ובקטריות הגורמים ריחות רעים הנפלטים מהמזגן בזמן הפעלתו.

תכשיר קלין-אייר לרכב™ מכיל שילוב חדשני של ביוצידיים ייחודיים שפותחו למטרת חיטוי מערכות מיזוג אוויר המותקנות בכל הרכבים לצורך חיסול ומניעת התפתחות של חיידקים, בקטריות ועובשים הפוגעים באיכות האוויר הנפלטת לחלל הרכב וגורמים להיווצרות של ריחות לא נעימים.

קלין-אייר לרכב™ פותח לצורך מניעת התפתחות מזהמים ביולוגים כגון עובשים, חיידקים ובקטריות בתוך יחידות מיזוג אוויר של כל סוגי הרכבים (רכבים פרטיים, ג'יפים, משאיות, אוטובוסים ועוד) אשר פוגעות באיכות האוויר הנפלט מהמזגן וגורמות להיווצרותם של ריחות לא נעימים בחלל הרכב. הרטיבות הנוצרת ביחידת המיזוג במהלך תהליך קירור האוויר מהווה קרקע פורייה להתפתחות של מזהמים ביולוגים כגון עובש, בקטריות וחיידקים אשר מוצאים בסביבה הרטובה והלחה של פנים יחידת המיזוג ותעלות האוויר כמקום אידיאלי להתפתח ולגדול. התפתחות בקטריות וחיידקים ביחידות מיזוג אוויר היא בעיה נפוצה ביותר הקיימת בכל המזגנים המותקנים ברכבים, מזגנים ביתים ויחידות מיזוג מרכזיות, גורמת לירידה חדה באיכות האוויר הנפלטת מהמזגן וגורמת להיווצרות ריחות לא נעימים הנפלטים מהמזגן אשר מונעים מהנהג להשתמש במזגן במהלך נסיעתו בשל הריח הבלתי נסבל.

קלין-אייר לרכב™ הינו תכשיר אנטי בקטריאלי המיועד לפתרון בעיות אילו, הוא בטוח לשימוש בכל מערכות מיזוג האוויר, אינו דורש יידע מקדים לצורך ביצוע הטיפול.

שימוש קבוע ומושכל בקלין-אייר לרכב™ ימנע היווצרותם של עובשים, בקטריות וחיידקים בתוך יחידות מיזוג האוויר, ימנע ריחות של טחב וריקבון הנפלטים מהמזגן וישמור על איכות אוויר גבוהה הקיימת בחלל הרכב לאורך כל זמן פעילות היחידה.

1. יש לקרוא היטב את הוראות השימוש המופיעות על גב המוצר לפני השימוש
2. יש לנער את המיכל היטב לפני השימוש
3. התקן את קשית ההתזה המצורפת למיכל על פיית המיכל למנועה התזה של התכשיר מחוץ לתעלות האוורור
4. בזמן שהרכב והמזגן כבויים התז כמות נדיבה מהתכשיר לתוך כל פתחי היציאה של תעלות האוורור הקיימות הרכב – התכשיר יצא מהמיכל בצורת קצף והתפשט בכל התעלות.
5. המתן כ- 10 דקות והפעל את המזגן על קירור מקסימאלי עם כל החלונות ברכב פתוחים
6. כוון את המזגן לביצוע סרקולציית אוויר פנימית (סחרור אוויר פנימי בתוך הרכב) והתז כ- 5-10 שניות באזור שאיבת האוויר למזגן המצוי מתחת לתא הכפפות באזור רגליי מושב הנוסע וודא כי המזגן שואב את הדיי התכשיר
7. השאר את החלונות פתוחים עם המזגן עובד על קירור מקסימאלי למשך 10 דקות לצורך אוורור הרכב

** יש לבצע פעולה זו אחת לחודש / חודשיים בהתאם לצורך, על מנת למנוע התפתחות בקטריאלית של עובד וחיידקים, ולשמור על איכות אוויר גבוהה הנפלטת מהיחידה

בין לקוחותינו: